HUTT | Windows Cleaning Robot | W9 | Corded | 3800 Pa | White
- TootjadHUTT
- Mudel: W9
- Saadavus: 5
-
431€
HUTT | Windows Cleaning Robot | W9 | Corded | 3800 Pa | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | 13 Intelligent detecting sensors Smart wiping |
| Gross depth (mm) | 318.00 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 4.1 kg |
| Gross width (mm) | 172 mm |
| Imemisvõimsus | 3800 Pa |
| Kõrgus | 8.2 cm |
| Laius | 24.2 cm |
| Müratase | 70 dB |
| Net weight | 3.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1750 g |
| PET | 150 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product family | Windows Cleaning Robot |
| Producer product name | W9 |
| Remote control | Yes |
| Seadme tüüp | Corded |
| Sügavus | 24.2 cm |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Main unit and Safety rope 4 x Cleaning pad 1 x Remote control 1x Water bottle 1 x Safety rope 1 x Power cord 1 x Plug 4 x Nozzel 1 x User manual |
| TI weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.15 L |
| Võimsus | 90 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hutt windows cleaning robot w9 corded 3800 pa white, w9, hutt, aknapuhastajad



